×

Uwaga

There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery Pro plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: media/k2/galleries/22

Promocje 2021

Łukasz JankowiczI Nagroda Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego

Julia TymańskaNagroda Prezydenta Miasta Legnicy

Michał Łapczyński - Nagroda Galerii Sztuki w Legnicy - Statuetka „Srebrna Ostroga”

Sofia JackiewiczWyróżnienie Honorowe Dyrektorki Galerii Sztuki w Legnicy

Sylwia RamsWyróżnienie Honorowe Jury

Rafał Bakalarczyk - Nagroda Prezesa CDT Medicus w Lubinie

Aleksandra Sikora - Nagroda Pisma Artystycznego FORMAT

Julia Tymańska - Nagroda Magazynu SZUM

Marcin Kozłowski - Nagroda magazynu Notes na 6 Tygodni

Łukasz Jankowicz - Wyróżnienie Kwartalnika ARTLUK

 

Promocje 2019

Przemysław Garczyński - I Nagroda Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego ex aequo

Julia Świtaj - I Nagroda Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego ex aequo

Barbara Wójcik - Nagroda Prezydenta Miasta Legnicy

Zuzanna Grochowska - Nagroda Galerii Sztuki w Legnicy - Statuetka „Srebrna Ostroga”

Zuzanna Malinowska - Wyróżnienie Honorowe Dyrektorki Galerii Sztuki w Legnicy

Nika Grzymska - Wyróżnienie Honorowe Jury

Barbara Wójcik - Nagroda Pisma Artystycznego FORMAT

Dominika Stręciwilk - Nagroda Pisma Artystycznego FORMAT

Urszula Madera - Wyróżnienie Kwartalnika ARTLUK

 

Promocje 2018

Aneta Kublik - Grand Prix Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego

Katarzyna Rutkowska - I Nagroda Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego

Żaneta Dziadosz - Nagroda Prezydenta Miasta Legnicy

Jagoda Zych - Nagroda - Statuetka „Srebrna Ostroga”

Justyna Maksajda - Wyróżnienie honorowe Dyrektora Galerii Sztuki w Legnicy

Małgorzata CzyżWyróżnienie Honorowe

Tomasz Zjawiony - Nagroda Pisma Artystycznego FORMAT

Tomasz Zjawiony - Wyróżnienie Kwartalnika ARTLUK

Karolina PielakWyróżnienie O.pl Polski Portal Kultury

 

Promocje 2017

Mikołaj Kowalski - I Nagroda Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego ex aequo

Kinga Popiela -  I Nagroda Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego ex aequo

Katarzyna Piróg - Nagroda Prezydenta Miasta Legnicy

Wojciech Roskosz - Nagroda - Statuetka „Srebrna Ostroga”

Ewa Kozera - Wyróżnienie honorowe Dyrektora Galerii Sztuki w Legnicy

Olga Dziubak - Wyróżnienie Honorowe

Dorota Kuźniak - Wyróżnienie Honorowe

Paweł Baśnik - Nagroda Pisma Artystycznego FORMAT

 

Promocje 2016

Rua Golba - Grand Prix Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego

Iwona Ogrodzka - Nagroda Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego

Maciej Nowacki - Nagroda Prezydenta Miasta Legnicy

Marta Wawrzynowicz - Nagroda Galerii Sztuki w Legnicy

Martyna Czop - Wyróżnienie honorowe Dyrektora Galerii Sztuki w Legnicy

Grażyna Danuta Daniel - Nagroda - statuetka „Srebrna Ostroga”

Aleksandra Kalisz - Nagroda Centrum Sztuki Współczesnej w Toruniu

Rua Golba - Nagroda Pisma Artystycznego FORMAT

 

Promocje 2015

Sebastian Krok - Grand Prix Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego

Małgorzata Myślińska - Nagroda Prezydenta Miasta Legnicy

Iwona Teodorczuk-Możdżyńska - Nagroda Galerii Sztuki w Legnicy - statuetka „Srebrna Ostroga”

Filip Rybkowski - Wyróżnienie Honorowe Galerii Sztuki w Legnicy

Małgorzata Wróbel-Kruczenkow - Wyróżnienie Honorowe Dyrektora Galerii Sztuki w Legnicy

Karolina Jabłońska Wyróżnienie Honorowe Jury

Piotrek Pietrzak - Wyróżnienie Honorowe Jury

Marta Czarnecka - Nagroda Galerii Miejskiej BWA w Bydgoszczy

Magdalena Pela - Nagroda Galerii Miejskiej BWA w Bydgoszczy

Marta Czarnecka - Nagroda Pisma Artystycznego FORMAT

Magdalena Pela - Nagroda Pisma Artystycznego FORMAT

 

Promocje 2014

Daniel Cybulski - Grand Prix Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego

Karolina Balcer - Nagroda Marszałka Województwa Dolnośląskiego, Nagroda pisma Artystycznego FORMA

Kamil Kukla - Nagroda Prezydenta Miasta Legnicy

Aga Piotrowska Nagroda Galerii Sztuki w Legnicy - statuetka „Srebrna Ostroga”

Justyna Jędrzejowska Wyróżnienie Honorowe Dyrektora Galerii Sztuki w Legnicy

Katarzyna Feiglewicz - Nagroda BWA w Zielonej Górze

Anita Mikas - Nagroda Kwartalnika Artystycznego EXIT

Karolina Balcer - Nagroda Pisma Artystycznego FORM

Cyryl Polaczek - Wyróżnienie Firmy JPJ

 

Promocje 2013

Juliusz Kosin - Grand Prix Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego

Katarzyna Piotrowicz - Nagroda Marszałka Województwa Dolnośląskiego

Paweł Słota - Nagroda Prezydenta Miasta Legnicy

Katarzyna Piotrowicz - Nagroda Galerii Sztuki w Legnicy - Statuetka „Srebrna Ostroga”

Ewa Prończuk-Kuziak - Wyróżnienie Honorowe Dyrektora Galerii Sztuki w Legnicy

Jolanta Strzelczyk - Wyróżnienie Galerii Sztuki w Legnicy

Katarzyna Celek - Nagroda BWA w Zielonej Górze

Katarzyna Piotrowicz - Nagroda Kwartalnika Artystycznego EXIT 

Juliusz Kosin - Nagroda Pisma Artystycznego FORMAT

Martyna Borowiecka Wyróżnienie Firmy JPJ

Bartosz Czarnecki - Wyróżnienie Firmy COBEX

 

Promocje 2012

Martyna Ścibior - Grand Prix Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego

Monika Chlebek - Nagroda Marszałka Województwa Dolnośląskiego

Albertyna Kacalak - Nagroda Prezydenta Miasta Legnicy

Wioletta Wykowska - Nagroda Galerii Sztuki w Legnicy

Radosław Jastrzębski - Wyróżnienie Honorowe Dyrektora Galerii Sztuki w Legnicy

Natalia Karasińska - Wyróżnienie Honorowe

Irmina Staś - Wyróżnienie Honorowe

Malwina Karp - Wyróżnienie Honorowe

Martyna Ścibior - Nagroda Kwartalnika Artystycznego EXIT

Albertyna Kacalak - Nagroda Pisma Artystycznego FORMAT

 

Promocje 2011

Katarzyna Bąkowska-Roszkowska - I Nagroda Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego ex aequo

Magdalena Laskowska - I Nagroda Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego ex aequo

Natalia Kozieł - II Nagroda Prezydenta Miasta Legnicy

Grzegorz Kozera - III Nagroda Galerii Sztuki w Legnicy, statuetka „Srebrna Ostroga”

Karolina Lisik - Wyróżnienie Honorowe Dyrektora Galerii Sztuki w Legnicy

Natalia Kozieł - Nagroda Galerii Miejskiej BWA w Bydgoszczy

Grzegorz Kozera - Nagroda Kwartalnika Artystycznego EXIT 

Magdalena Szadkowska - Nagroda Pisma Artystycznego FORMAT

Emilia Żakieta - Wyróżnienie Czasopisma Internetowego ARTMIX

Natalia Kozieł - Wyróżnienie Portalu internetowego ART ATTACK

Emilia Żakieta - Wyróżnienie Portalu internetowego ART ATTACK

 

Promocje 2010

Julia Curyło - Grand Prix Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego

Kinga Bella - II Nagroda Prezydenta Miasta Legnicy

Paweł Matyszewski - III Nagroda Galerii Sztuki w Legnicy, statuetka „Srebrna Ostroga”

Bartosz Kokosiński  - Nagroda Kwartalnika Artystycznego EXIT

Zofia Błażko - Nagroda Pisma Artystycznego FORMAT

Tomasz Michalski - Wyróżnienie Honorowe Dyrektora Galerii Sztuki w Legnicy

Ola Kozioł Wyróżnienia Honorowe Jury 

Karol Nienartowicz - Wyróżnienia Honorowe Jury

Kamila Mankus - Wyróżnienia Honorowe Jury

Julia Curyło - Nagroda Galerii Miejskiej  BWA w Bydgoszczy

Klaudia Urbanek-Kękuś - Wyróżnienie Czasopisma Internetowego ARTMIX

 

Promocje 2009

Halina Trela - GRAND PRIX, Nagroda Kwartalnika Artystycznego EXIT

Klaudia Kaczmarek - II Nagroda Prezydenta Miasta Legnicy

Agata Bajszczak - III NagrodaGalerii Sztuki w Legnicy, statuetka „Srebrna Ostroga”

Magdalena Mellin - Wyróżnienie Honorowe Galerii Sztuki w Legnicy

Joanna Widurska - Wyróżnienie Honorowe Galerii Sztuki w Legnicy

Halina Trela - Nagroda Kwartalnika Artystycznego EXIT

Agata Bajszczak - Nagroda Pisma Artystycznego FORMAT

Anna Karwowska - Wyróżnienie Stowarzyszenia Wolnej Sztuki w Głogowie

Piotr Kuczma - Wyróżnienie Honorowe Firmy JPJ

Agnieszka Łapka - Wyróżnienie Honorowe Firmy GEMEX

 

Promocje 2007/08

Agnieszka Gajewska - I Nagroda Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego ex aequo

Joanna Pałys - I Nagroda Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego ex aequo

Magdalena Komborska-Swacha - II Nagroda Prezydenta Miasta Legnicy

Florentyna Nastaj - III Nagroda Galerii Sztuki w Legnicy statuetka „Srebrna Ostroga”

Joanna Pałys - Nagroda Galerii Miejskiej BWA w Bydgoszczy

Florentyna Nastaj - Nagroda Kwartalnika Artystycznego EXIT

Joanna Pałys - Nagroda Pisma Artystycznego FORMAT

Małgorzata Klimas - Wyróżnienie Honorowe Dziennikarzy

Tomasz Kucharski - Wyróżnienie Honorowe Firmy JPJ

 

Promocje 2006/07

Pascale Héliot - I Nagroda Ministra Kultury I Dziedzictwa Narodowego ex aequo

Bartosz Ratajczyk - I Nagroda Ministra Kultury I Dziedzictwa Narodowego ex aequo

Olga Raciborska - II Nagroda Prezydenta Miasta Legnicy ex aequo

Grzegorz Stępniak II Nagroda Prezydenta Miasta Legnicy ex aequo

Wojciech Juchniewicz - III Nagroda Galerii Sztuki w Legnicy statuetka „Srebrna Ostroga”

Paulina Kwasow  - Wyróżnianie

Marzena Małecka - Wyróżnianie

Dominik Dryja - Wyróżnianie

Bartosz Dawid Ślusarski - Nagroda Galerii Miejskiej  BWA w Bydgoszczy

Justyna Adamczyk - Nagroda Miejskiej Galerii Sztuki w Łodzi

Katarzyna Stachniuk - Nagroda Kwartalnika Artystycznego EXIT

Dorota Sroka - Nagroda Pisma Artystycznego FORMAT

 

Promocje 2005

Maciej Duchowski - Grand Prix

Tomasz Ryndak - II Nagroda Prezydenta Miasta Legnicy

Katarzyna Bogdańska - Nagroda Galerii Sztuki w Legnicy statuetka „Srebrna Ostroga”

Maciej Duchowski - Nagroda Kwartalnika Artystycznego EXIT

Tomasz Ryndak - Wyróżnienie Pisma Artystycznego FORMAT

 

Promocje 2004

Anna Wisz - Grand Prix Ministra Kultury RP

Daniel Krysta - II Nagroda Prezydenta Miasta Legnicy

Jan Michalak - Nagroda Galerii Sztuki w Legnicy statuetka „Srebrna Ostroga”

Aleksander Laszenko - Nagroda Kwartalnika Artystycznego EXIT

Agnieszka Kieliszczyk - Nagroda Pisma Artystycznego FORMAT

Małgorzata Teodorczyk - Nagroda Pisma Artystycznego FORMAT

 

Promocje 2003

Ivo Nikić - Grand Prix Nagroda Ministra Kultury RP

Dagmara Angier-Sroka - Nagroda Prezydenta Miasta Legnicy

Daniel Perełkiewicz - Nagroda Galerii Sztuki w Legnicy

Radosław Radel - Nagroda Kwartalnika Artystycznego EXIT

Daniel Perełkiewicz - Nagroda Pisma Artystycznego FORMAT

 

Promocje 2002

Barbara Gębczak-Janas - Grand Prix Ministra Kultury

Małgorzata Wielek-Madrela - Nagroda Przezydenta Miasta Legnicy

Magda Burdzyńska - Nagroda Galerii Sztuki w Legnicy

Maia Siemińska - Wyróżnienie

 

Promocje 2001

Marcin Mroczkowski - I Nagroda Prezydenta Miasta Legnicy

Adam Piasek - II Nagroda Galerii Sztuki w Legnicy ex aequo

Kinga Nowak - II Nagroda Galerii Sztuki w Legnicy ex aequo

Adam PiasekNagroda Kwartalnika Artystycznego EXIT

Kinga Nowak - Nagroda Pisma Artystycznego FORMAT

 

Promocje 2000

Mira Boczniowicz - I Nagroda Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego

Monika Guzowska-Rychter - II Nagroda Prezydenta Miasta Legnicy

Monika Solorz - III Nagroda Galerii Sztuki w Legnicy

Paweł Mendrek -  Nagroda Galerii Sztuki w Legnicy statuetka „Srebrna Ostroga”

Anna Kaszuba-DębskaWyróżnienie honorowe

Monika Guzowska-Rychter Nagroda Kwartalnika Artystycznego EXIT

Monika Solorz Nagroda Pisma Artystycznego FORMAT

Anna Kaszuba-Dębska - Nagroda rzeczowa Tygodnika KONKRETY

 

Promocje 1999

Beata Cedrzyńska - I Nagroda Marszałka Województwa Dolnośląskiego ex aequo

Ewa Łodyga - I Nagroda Marszałka Województwa Dolnośląskiego ex aequo

Katarzyna Godyń - II Nagroda Prezydenta Miasta Legnicy

Kaja Barbe-Lewandowska - III Nagroda Galerii Sztuki w Legnicy

Marek Okrasa - Nagroda Galerii Sztuki w Legnicy statuetka „Srebrna Ostroga”

Katarzyna Godyń - Nagroda Kwartalnika Artystycznego EXIT

Beata Cedrzyńska - Nagroda Pisma Artystycznego FORMAT

Janusz Gałuszka - Nagroda rzeczowa Tygodnika KONKRETY

 

Promocje 1998

Marcin Szydłowski - Nagroda Marszałka Sejmiku Dolnośląskiego

Beata Słotołowicz-Stankiewicz - Nagroda Ministra Kultury i Sztuki RP ex aequo

Małgorzata Stępniak - Nagroda Ministra Kultury i Sztuki RP ex aequo

Paweł Dyś - Nagroda Prezydenta Miasta Legnicy

Piotr Karas - wyróżnienia honorowe

Karolina Komasa - wyróżnienia honorowe

Urszula Dzwonik - wyróżnienia honorowe

Agnieszka Kalinowska - wyróżnienia honorowe

 Arkadiusz Sarnes - Nagroda Pisma Artystycznego FORMAT

 

Promocje 1997

Teodor Sobczak - Nagroda Wojewody Legnickiego

Małgorzata Kierczuk-Macieszko - Nagroda Ministra Kultury i Sztuki RP ex aequo

Katarzyna Kujawska - Nagroda Ministra Kultury i Sztuki RP ex aequo

Aneta Rudnicka - Nagroda Prezydenta Miasta Legnicy

Katarzyna Kujawska - Nagroda Państwowej Galerii Sztuki w Legnicy „Srebrna ostroga”

Piotr Korzeniowski - wyróżnienia honorowe

Wojciech Pukocz - wyróżnienia honorowe

Wojciech Pukocz - Nagroda Pisma Artystycznego FORMAT

 

Promocje 1996

Dominik Lejman - Nagroda Wojewody Legnickiego

Katarzyna Kmita-Pukocz - Nagroda Ministra Kultury i Sztuki RP ex aequo

Norman Smużniak - Nagroda Ministra Kultury i Sztuki RP ex aequo

Marcin Afrykański - Nagroda Prezydenta Miasta Legnicy

Marcin Harlender - Nagroda Państwowej Galerii Sztuki w Legnicy - “Srebrna Ostroga”

Marcin Harlender - Nagroda Pisma Artystycznego FORMAT

Dominik Lejman - Rzeczowa Nagroda Tygodnika ”Konkrety”,

Dominik Lejman - Nagroda Przedsiębiorstwa “Astra-Pollena”

Norman Smużniak - Nagroda Przedsiębiorstwa “Astra-Pollena”

Marcin Afrykański - Nagroda Przedsiębiorstwa “Astra-Pollena”

Marcin Harlender - Nagroda Przedsiębiorstwa “Astra-Pollena”

 

Promocje 1995

Edyta Sobieraj - Grand Prix Wojewody Legnickiego

Jakub Strzyż - Nagroda Prezydenta Miasta Legnicy  

Krystyna Szczepaniak - Nagroda Dyrektora Wydziału Kultury i Sportu UW w Legnicy

Beata Eliasik - Nagroda Państwowej Galerii Sztuki w Legnicy - “Srebrna Ostroga"

Maciej Sęczawa - Nagroda Pisma Artystycznego FORMAT

 

Promocje 1994

Mariola Jaśko - I Nagroda ex aequo

Iwona Góraj - I Nagroda ex aequo

Elżbieta Piekarnik - Nagroda Prezydenta Miasta Legnicy 

Dariusz Orwat - Nagroda Państwowej Galerii Sztuki w Legnicy - “Srebrna Ostroga"

Przemysław Stachowski - wyróżnienie honorowe 

 

Promocje 1993

Waldemar Kuczma - I Nagroda

Agata Drobek - Nagroda Prezydenta Miasta Legnicy

Mirella Rylewicz-Butryn - Nagroda Dyrektora Wydziału Kultury i Sportu UW w Legnicy

Adam Molenda - wyróżnienie honorowe 

Jerzy Czereczon - wyróżnienie honorowe

 

Promocje 1992

Dariusz Syrkowski - I Nagroda 

Piotr Tyszkowski - Wyróżnienie

Ireneusz Stelmach - wyróżnienie honorowe

Danuta Winciarek - wyróżnienie honorowe

 

Promocje 1991

Andrzej Jankowski - I Nagroda Wojewody Legnickiego i Państwowej Galerii Sztuki w Legnicy

Katarzyna Giemza-Borzemska - Nagroda Prezydenta Miasta Legnicy 

Andrzej Jankowski - Nagroda specjalna Przedsiębiorstwa Budowlanego MODERNBUD

 

Promocje 1990

Łukasz Konieczko - Grand Prix – nagroda Biura Wystaw Artystycznych w Legnicy

Adam Chmielowiec - wyróżnienia ufundowane przez Hutę Miedzi „Legnica”

Danuta Joppek - wyróżnienia ufundowane przez Hutę Miedzi „Legnica”

Dorota Kamyszek - wyróżnienia ufundowane przez Hutę Miedzi „Legnica”

Łukasz Konieczko - Nagroda specjalna Ufundowana przez Pawła Sosnkowskiego

Galeria

{gallery}22{/gallery}

Kontakt:

Galeria Sztuki

pl. Katedralny 1/1, Legnica

tel. 76 862 09 10, 76 862 06 94

promocje@galeria.legnica.eu

Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury, uzyskanych z dopłat ustanowionych w grach objętych monopolem państwa, zgodnie z art. 80 ust. 1 ustawy z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych.

Search

kwa1

kwa2

kwa3

kwa4

o przeglądzie

aktualny konkurs

edycje

laureaci

en1

en2

en3

en4

emocje4

emocje1

emocje2

emocje3