Aktualny konkurs

Na 2021 rok planowana jest 30. edycja Ogólnopolskiego Przeglądu Malarstwa Młodych PROMOCJE.

Mamy nadzieję, że sytuacja epidemiologiczna pozwoli na przeprowadzenie imprezy w tradycyjnej formie. Nie obędzie się jednak bez wydarzeń online, które trwale już wpisały się we współczesne funkcjonowanie, nie tylko w sferze kultury i sztuki.

PROMOCJE 2021, czyli konkurs wraz z wystawą pokonkursową, zwieńczy uroczysty wernisaż z wręczeniem nagród. Zaprosimy także na panel dyskusyjny z udziałem artystów, pedagogów, krytyków i kuratorów – w trakcie rozmowy osadzimy konkurs w szerszym kontekście oraz porozmawiamy o sztuce współczesnej, którą niezmiennie chcemy objaśniać i tłumaczyć naszym odbiorcom. Ponadto zorganizujemy – zarówno stacjonarnie jak i online – między innymi oprowadzania kuratorskie i wykłady o sztuce. Zgodnie z tradycją, wystawie towarzyszyć będzie publikacja katalogu. O szczegółach będziemy informować na bieżąco!

Kontakt:

Galeria Sztuki

pl. Katedralny 1/1, Legnica

tel. 76 862 09 10, 76 862 06 94

promocje@galeria.legnica.eu

Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury, uzyskanych z dopłat ustanowionych w grach objętych monopolem państwa, zgodnie z art. 80 ust. 1 ustawy z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych.

Search

kwa1

kwa2

kwa3

kwa4

o przeglądzie

aktualny konkurs

edycje

laureaci

en1

en2

en3

en4

emocje4

emocje1

emocje2

emocje3